logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Zasady rozpowszechniania treści

1. Na naszej stronie www.kontaktor.pl oraz na blogu dostępnym pod adresem: www.kontaktor.pl/blog udostępniamy autorskie treści i materiały graficzne.
2. Użytkownik ma prawo wykorzystania wszelkich materiałów, które opublikowaliśmy w obrębie domeny www.kontaktor.pl jedynie w celach informacyjnych, w ograniczonej formie.
3. Użytkownik może zamieszczać w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym lub w innych nośnikach elektronicznych i drukowanych w celach informacyjnych treści, grafiki, zdjęcia i inne materiały pobrane ze strony www.kontaktor.pl tylko i wyłącznie po podaniu źródła, czyli adresu strony www.kontaktor.pl.
4. Publikacja treści i materiałów ze strony www.kontaktor.pl w celach innych niż informacyjne, wymaga każdorazowej pisemnej zgody właściciela strony, czyli ChatoBee Sp. z o.o.
5. Dozwolone jest zamieszczenie tytułu i maksymalnie 3 pierwszych zdań każdego artykułu na blogu, dostępnego pod adresem: www.kontaktor.pl/blog pod warunkiem, że:

  • Użytkownik w miejscu rozpowszechnienia fragmentu artykułu zamieści napis „Czytaj dalej” lub „Więcej” i link aktywny, który przekieruje bezpośrednio do dalszej części artykułu na stronie www.kontaktor.pl, a tzw. anchor text, czyli tytuł tego linku będzie odpowiadać tytułowi artykułu,
  • Użytkownik zapewni, że linki aktywne, które kierują na stronę www.kontaktor.pl, z której pochodzą artykuły nie będą blokowane przed robotami wyszukiwarek.